Akukuuu… to słowa, które powodują, że zabawa w chowanego jest bardziej ekscytująca. Chcemy, by nasze wyroby sprawiły, by świat dziecka był gwarniejszy, radośniejszy, bogatszy w kolory.  

To właśnie wspólne rodzinne spędzanie czasu zapada w pamięci na lata i stanowi najcenniejsze w dorosłym życiu wspomnienia.

Chcemy, by nasze produkty stały się pretekstem do wspólnego bycia razem. Ta recepta zdała egzamin w naszym przypadku. Dawno temu wspólnie szyłyśmy ubranka dla lalek i misiów, teraz razem wykonujemy przedmioty dla Was …. Akukuuu tworzą matka i jej dorosła córka.

Powiadają, że „co dwie głowy to nie jedna” i to powiedzenie sprawdza się w naszym duecie. Czasem mamy różne zdanie, odmienne pomysły, ale to właśnie sprawia, że wykonujemy produkty unikatowe. Wykonywanym przedmiotom i zabawkom oddajemy cząstkę siebie – swój czas, energię i kawałek serca.

Tworzymy zabawki, akcesoria dziecięce wykonane z wysokiej jakości tkanin i materiałów w małych, unikatowych seriach , tak by każdy miał możliwość posiadania wyjątkowych niepowtarzalnych przedmiotów.